Grāmatvedības pakalpojumi:

 • Grāmatvedības politikas izstrādāšana un ieviešana;
  Vai Jums ir pietiekošas zināšanas par to, kā vislabāk veikt grāmatvedības uzskaiti, lai precīzi atspoguļotu visus ieņēmums un izdevumus? Mēs palīdzēsim atrast vislabāko risinājumu, lai nebūtu jāpārmaksā tikai tāpēc, ka grāmatvedības uzskaites politikā pieļautas kļūdas!

 • Grāmatvedības kārtošana un organizācija, sākot no pirmdokumentu apstrādes līdz nodokļu deklarāciju un pārskatu, kā arī gada pārskatu sastādīšanai;
  Jums ir jānodarbojas ar biznesa organizēšanu un vadīšanu. Mēs esam tie, kas aprēķina saimnieciskās darbības rezultātu un ļauj jums naktīs mierīgi gulēt zinot, ka ar uzņēmuma grāmatvedību viss ir kārtībā.

 • Finanšu pārskatu sastādīšana vadības mērķiem;
  Grūti saprast cik ir Jūsu ražotā produkta vai sniegtā pakalpojuma pašizmaksa? Cik rentabls ir jūsu uzņēmums? Mēs palīdzēsim to aprēķināt un novērtēt!

 • Konsultācijas grāmatvedībā un ar to saistītos jautājumos;
  Esat apjucis visu normatīvo aktu prasību jūklī? Mēs atbildēsim uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem un jebkurai ar grāmatvedību saistītai problēmai atradīsim vislabāko risinājumu!

 • Konsultācijas nodokļu piemērošanā;
  Vai Jūs interesē kas mūsu nodokļu iekasētājiem padomā? Mēs esam tie, kas palīdzēs atrast legālo ceļu nodokļu izmaksu optimizēšanai!

 • Uzņēmumu pārstāvēšana Valsts ieņēmumu dienestā (VID);
  Vai Jums nav pārliecības, ka spēsiet pārliecinoši atbildēt uz visiem valsts ieņēmumu dienesta uzdotajiem jautājumiem? Mēs Jums palīdzēsim tikt galā arī krīzes situācijās!

Web developer artTECH