Par mums

SIA Kontu Birža ir komercsabiedrība, kas sniedz finanšu vadības, grāmatvedības un personāla vadības pakalpojumus, kā arī konsultē komersantus par nodokļu un finanšu jautājumiem. Palīdzam komersantiem uzņēmējdarbības uzsākšanai gan Latvijā, gan Eiropas Savienībā. SIA Kontu Birža ir dibināta 2005.gadā. Mēs sniedzam savus pakalpojumus visdažādākajiem Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem, kā arī privātpersonām.

SIA Kontu Birža ir izveidots pakalpojumu tīkls visā Latvijas teritorijā un darbā ar klientiem izmantojam dažādus sadarbības modeļus.

Mūsu darbinieku kompetenci apliecina ilggadējā pieredze grāmatvedības, finanšu un personāla vadības jomā dažādos Latvijas un starptautiskos uzņēmumos, kā arī iegūtā profesionālā augstākā izglītība, kas nemitīgi tiek papildināta kvalifikācijas paaugstināšanas kursos.

Mūsu misija

Mūsu misija ir atbrīvot mūsu klientu no liekām rūpēm par grāmatvedību, finansēm, nodokļiem un personāla atlases un vadības problēmām, tādējādi palīdzot tiem sasniegt viņu biznesa mērķus.

Mūsu vērtības

Mūsu vērtības ir mūsu klienti un darbinieki. Mēs radam vidi, kas veicina mūsu darbinieku profesionālo un personīgo izaugsmi, lai klientu saņemtu profesionālu atbalstu.

Mēs esam pastāvīgs un uzticams partneris un padomdevējs saviem klientiem finanšu, grāmatvedības, personāla vadības, nodokļu un komercdarbības jautājumos.

Mēs uzskatām, ka apmierināti klienti un darbinieki ir mūsu uzņēmuma attīstības pamats.

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija ir - Kontu Birža kā viens no vadošajiem un profesionālākajiem biznesa procesu ārpakalpojumu vadības centriem Latvijā.

Web developer artTECH